Czujesz, że potrzebujesz dobrego ruchu dla ciała?

Twoja głowa prosi o wytchnienie i uspokojenie?

Masz poczucie bycia pod presją i nieustannie towarzyszącego stresu?

Pomyślałaś o indywidualnych zajęciach jogi.

 

Potrzebujesz opieki w swoich pierwszych krokach z jogą?

Chcesz ćwiczyć BEZPIECZNIE pod okiem doświadczonej nauczycielki?

Potrzebujesz nauczyciela – mentora, kogoś kto poprowadzi Cię zarówno w ćwiczeniach fizycznych, w pracy z oddechem, ale i w praktykach głębszych uważnościowych i medytacyjnych?

Kraków i okolice indywidualne zajęcia jogi (również wersja on-line)

 

Zapraszam na indywidualne lekcje jogi w Krakowie

Gdzie? Pracownia Terapii Jogą Oli Uruszczak (Bieżanów Nowy) lub miejsce wskazane przez ucznia

Jak często? Ustalamy jakie są Twoje potrzeby. Najczęściej wybieraną opcją są spotkania 1 x na tydzień po 1,5 h

Cena? Każdy uczeń dostaje indywidualną ofertę.

Oto przykładowa oferta indywidualnych zajęć  dla osoby, które chce rozpocząć przygodę z jogą:

1) „Gruntowne wprowadzenie do podstaw jogi”: gruntowne podstawy możemy zrealizować w kursie trwającym 10 tygodni, przy założeniu spotkań cotygodniowych. Pojedyncze spotkanie trwałoby 1,5 h abyśmy miały czas na: rozmowę, pytania, odpowiednie wprowadzenie do praktyk, czas na praktykę jogi, medytacji, i odpowiedniej relaksacji. Koszt takiego kursu to 1800 zł przy płatności w 2 ratach, lub 1600 przy opłacie jednorazowej. Co ważne, zajęcia  nie przepadają, jeśli z jakichś powodów np. zdrowotnych musiałabyś je odwołać. Czas na wykorzystanie tego 10 spotkaniowego pakietu to 4  miesiące kalendarzowe licząc od dn. I spotkania.

2) Rozszerzenie powyższego kursu, czyli „Gruntowne wprowadzenie do podstaw jogi PLUS” to 10 spotkań trwających 1,5 h – 2 h, gdzie oprócz praktyk: medytacji, pracy na macie, wprowadzam również praktyki pranajamy (medytacji oddechu) i joga nidry (tzw. Jogicznego snu). Koszt takiego kursu to 2200 zł przy płatności w 2 ratach i 2000 zł przy opłacie jednorazowej.  Tak jak poprzednio czas na wykorzystanie 10 zajęć to 4 miesiące.

3) Pojedyncze konsultacje, przy założeniu, że pracujesz sama, a pojawiające się wątpliwości, czy np. odpowiednio wykonujesz dane sekwencje pozycje, itp. wyjaśniamy na pojedynczych spotkaniach. Koszt takich spotkań to 250 zł/1,5 h.

 

Kim jestem?

Nazywam się Ola Uruszczak. Praktykuję jogę od ponad 20 lat. Jestem doświadczoną nauczycielką jogi, relaksacji i medytacji. Fascynuje mnie terapeutyczne wykorzystanie jogi. Cechuje mnie ogromna empatia, potrafię idealnie dobrać praktykę do potrzeb ucznia. Prywatnie jestem mamą trójki dzieci i żona.

Oto opinie po zajęciach ze mną:

OPINIA O ZAJĘCIACH INDYWIDUALNYCH JOGI

OLA URUSZCZAK – JOGOWSPARCIE

Przez rok uczestniczyłam w indywidualnych zajęciach jogi on line prowadzonych przez Olę Uruszczak – Jogowsparcie.

Ola jest fantastyczną nauczycielką – czułą i uważną na potrzeby ucznia. Ma dużą i wszechstronną wiedzę, którą chętnie i w przystępny sposób się dzieli. Lekcje jogi u Oli to nie tylko nauka asan i ćwiczeń, ale przede wszystkim nauka wsłuchiwania się w siebie, swoje ciało – w to jak ono reaguje na wszystko, co dzieje się w naszym życiu. Ola pokazuje, jak mając do dyspozycji skrzyneczkę z jogicznymi narzędziami możemy sobie pomóc. To co najbardziej do mnie przemawia, a czasem wręcz uderza, to łagodność. W socialmediowym świecie giętkich joginów i joginek łatwo o frustrację i chęć dokarmienia swojego ego dążeniem jedynie do ułożenia ciała w piękną i skomplikowaną formę. Zajęcia u Oli dają przestrzeń na akceptację siebie, swojego ciała i samopoczucia w danym momencie, jednak bez popadania w zbytnia pobłażliwość. Niech Cię nie zwiedzie spokojny rytm zajęć – sześciokrotne uniesienie i opuszczenie kończyny w rytm wdechów i wydechów trwających sześć sekund pozwala się spocić i poczuć mięśnie!

Serdecznie polecam zajęcia z Olą Uruszczak – jest znakomitą specjalistką od jogi, szczególnie w jej szeroko rozumianym terapeutycznym aspekcie.

Dobrochna Waszkiewicz

 

Skontaktuj się ze mną:

ola@ola-uruszczak.pl

SMS>>> 692577443